İNADIMIZ DA UMUDUMUZ DA AYAKTA!

Olağanüstü eşitsiz koşullarda, devletin tüm aygıtlarının ve medyanın iktidar kontrolünde olduğu bir sürecin sonunda, ikinci tur seçimini kazanmış olsa bile Tayyip Erdoğan’ın ülkemizin yarısının direncini kıramadığının altını çiziyoruz.

Parti olarak, tespit ettiğimiz tüm usulsüzlüklere itiraz edecek, tek bir oyun bile heba edilmemesi için elimizden geleni yapacağız.

Seçim sonucu ne olursa olsun, bizler, alın teriyle hayata tutunan emekçiler bu sömürü ve yolsuzluk düzenini yıkacağız. Yaklaşan ağır krizler karşısında halkın haklarını ve çıkarlarını sonuna kadar savunmaya devam edeceğiz, Sülale Devri’nin bir an önce sona ermesi için mücadelede en ön safta yerimizi alacağız. 21 yıllık tek adam rejimine ve onun baskı düzenine boyun eğmeyen, Erdoğan’ın karşısında kalın bir kırmızı çizgi çeken tüm yurttaşlarımızı yanımıza, mücadele saflarına, umutsuzluğu yenecek olan inadımıza davet ediyoruz.

Türkiye İşçi Partisi’ne gönül vermiş, oy vermiş her bir yurttaşımızın katkısıyla yeni yol arkadaşları kazanacağız, emekçilerin örgütlü gücünü yaratacağız.

Yurttaşlarımıza, seçmenlerimize, ülkemizin emekçilerine çağrımız ayağa kalkmaktır. Yenilmek, memleketten umudu kesmektir. Yenilmedik, yenilmeyiz. Biz bu ülkeyi saltanat sevdalılarının ve bir avuç para babasının insafına terk etmeyiz.

Biliyoruz ve inanıyoruz: Mutlaka kazanacağız!

Paylaş: