ÜLKEMİZİ BÜYÜK BİR ACIYA SÜRÜKLEYEN DEPREMİN YARALARINI,
DAYANIŞMAMIZLA SARACAĞIZ!

Türkiye’nin dört bir yanından halkımızın dayanışmasıyla depremin yaralarını hızla sarıyoruz, yurttaşlarımızı asla yalnız ve çaresiz bırakmıyoruz. İktidar yapamıyor, biz yaparız!

NASIL ÇALIŞIYORUZ?
Türkiye’deki tüm TİP il ve ilçe örgütleri, Afet Koordinasyon Merkezlerine dönüştürülmüş durumda. +90 542 352 7847 numaralı WhatsApp Afet Koordinasyon Hattımız, depremzede afet bölgesine destek olmak isteyenlerin 7/24 hizmetinde.

Deprem afet bölgesinde 8 ayrı noktada kurduğumuz Afet Koordinasyon Merkezi ise, depremzede yurttaşlarımızın acil ihtiyaçlarını karşılamak için faaliyet gösteriyor. Türkiye’nin dört bir yanından bize ulaştırdığınız ihtiyaç ve erzak malzemeleri, önce bu merkezlere ardından ise depremden etkilenen il, ilçe, köy ve kasabalara ulaştırılıyor.

Tamamı halkımızın dayanışmasıyla oluşan bu büyük seferberliğimizin her adımında bize bağışta bulunan yurttaşlarımızı güncel ihtiyaçlar ve sağladıklarımız/aracı olduklarımız hakkında bilgilendiriyoruz.

Siz de iletişim sekmesine tıklayarak erzak ve ihtiyaç malzemelerini bize hangi noktalardan ulaştırabileceğinizi öğrenebilir, deprem bölgesinde kurulan 8 Afet Koordinasyon Merkezimiz hakkında detaylı konum ve iletişim bilgisine aşağıdan erişebilirsiniz.

Halkımız yaralarını dayanışmayla saracak!

AFET KOORDİNASYON MERKEZLERİMİZ